Veri Yedekleme Çözümleri

Veri Yedekleme Çözümleri

Yoğun ve tempolu çalışan bir iş ortamında kritik uygulamalar özellikle kurumsal verinin sağlığı açısından koruma ve destek gerektirir. Kurumsal kaynak planlama (ERP) yazılımları, e-ticaret sistemleri, veri hareketine dayalı (transactional) yazılımlar, artan, gelişen ve süreç içinde değişen müşteri, ürün ve hizmet bilgisini işlerken, beklenmedik sistem kesintileri ve kötü niyetli ataklar, ciddi veri kaybına neden olabilir.

Piasis bilgi sistem teknolojileri bu gerçeklerden hareketle olağanüstü durum senaryolarına hizmet eden en gelişmiş teknolojileri ve felaket önleme (disaster recovery) çözümlerini müşterisine sunuyor.

Veeam, 2017 sonunda devreye girmesi beklenen senkron replikasyon özelliği ile piyasada rakipsiz bir ürün olmaya hazırlanıyor. VAIO tekniği ile artık donanım ve marka bağımsız olarak çalışacak olan bu eşzamanlı kopyalama (senkron replication) özelliği sunucuların replikasyonu işlemini artık saniyeler mertebesinde yapabilmesini sağlayacak. İşte o zaman Veeam tamamen rakipsiz bir ürün haline gelecek.

Türkiye de Veeam’i kullanan ilk iki firmadan biri olan Piasis yıllar içerisinde Veeam bayrağını dalgalandırmaya devam etti. Bu nedenle mevcut ve yeni müşterilerine Veeam teknolojisindeki bu ve benzeri yenilikleri etkili bir şekilde yansıtmayı hedefliyor.

DellEMC

Veri kurtarma ve olağanüstü durum (disaster recovery) senaryolarında liderlik bayrağını daima yüksekte tutan EMC Recoverpoint, Microsoft, SAP, Oracle gibi markaların sanal iş uygulamalarına mükemmel bir entegrasyon desteği veriyor. Bu kritik uygulamalarda veri kaybını önleyen kurtarma ve veri koruma özellikleriyle tercih konusu olan EMC Recoverpoint, Piasis uzmanlığıyla profesyonellerin elini kolaylaştırıyor.

RecoverPoint

IBM Spectrum Virtualize

 

  Email
  Phone
  WhatsApp
  Whatsapp

  Add the number to the Contacts on your phone and send us a message via app.

  Call us:

  05426575552

  Phone
  Email

  Firmamız Piasis Bilgi Sistem Teknolojileri A. Ş. markası ile IT sektörüne yeni bir perakende zinciri ve güçlü e-ticaret anlayışı ile sektöre farklılık
  kazandıracak güçlü adımlar ve tecrübeli personeller ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiştir.IT çözümlerinde her ihtiyaca cevap
  verecek yapıda, kaliteli ve müşteri odaklı kişisel kullanıcılardan kurumsal şirketlere teknoloji ihtiyacı olan her kullanıcıya en iyi çözüm için en iyi avantajları
  sunmaktadır.

  Adres

  Cumhuriyet Mh. Kartepe Sk. No:4 Kat:3 Usta Ofis Plaza, 34876 Kartal/İstanbul

  İletişim

  0216 232 20 32

  Email

  info@piasis.com.tr