Microsoft Kurumsal Çözümler

İş Sürekliliği Çözümleri

Türkiye genelinde o kadar çok vmware kurulumu gördük ki, bu kurulumlar genelde Next, Next diye tabire edilen kurulumlardı.

VMWare’i kuranlar ve kurduranlar eğer gelişmiş bir bilgiye sahip değilse sistemin bir şekilde çalıştığını düşünüyorlar, çalışıyor da, ancak… Yaptığımız işlerden biri de amatörce kurulmuş vmware kurulumlarını gelişmiş ve çok daha performanslı bir hale sokmaktır. Ufak tefek dokunuşlarla hem iş sürekliliğini arttırıyor, hem de vmwareinizi çok daha performanslı hale getiriyoruz. Bunu da sizeler öncesi ve sonrası diye raporlar tutarak gösteriyoruz.

Sürprizler içeren ekonomik gelişmeler karşısında işletmeler rekabetçi olmaya çalışıyor. Böyle bir ortamda zorlu ve hızlı kararlar alma ihtiyacı duyan profesyoneller için BT sistemlerinin kesintisiz ve etkin hizmet vermesi yani sürdürülebilir olması büyük önem taşıyor.

Hyper-converged, başka bir ifadeyle, farklı sistemlerin avantajlarını birarada kullanacak şekilde tasarlanmış sistemler üstü yeni teknolojiler, kullanıcıların entegrasyon ve uyum için harcayacakları zamanı önemli oranda kısaltıyor.

DellEMC

Veri kurtarma ve olağanüstü durum (disaster recovery) senaryolarında liderlik bayrağını daima yüksekte tutan EMC Recoverpoint, Microsoft, SAP, Oracle gibi markaların sanal iş uygulamalarına mükemmel bir entegrasyon desteği veriyor. Bu kritik uygulamalarda veri kaybını önleyen kurtarma ve veri koruma özellikleriyle tercih konusu olan EMC Recoverpoint, Piasis uzmanlığıyla profesyonellerin elini kolaylaştırıyor.

RecoverPoint

IBM Spectrum Virtualize

 

  Email
  Phone
  WhatsApp
  Whatsapp

  Add the number to the Contacts on your phone and send us a message via app.

  Call us:

  05426575552

  Phone
  Email

  Firmamız Piasis Bilgi Sistem Teknolojileri A. Ş. markası ile IT sektörüne yeni bir perakende zinciri ve güçlü e-ticaret anlayışı ile sektöre farklılık
  kazandıracak güçlü adımlar ve tecrübeli personeller ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiştir.IT çözümlerinde her ihtiyaca cevap
  verecek yapıda, kaliteli ve müşteri odaklı kişisel kullanıcılardan kurumsal şirketlere teknoloji ihtiyacı olan her kullanıcıya en iyi çözüm için en iyi avantajları
  sunmaktadır.

  Adres

  Cumhuriyet Mh. Kartepe Sk. No:4 Kat:3 Usta Ofis Plaza, 34876 Kartal/İstanbul

  İletişim

  0216 232 20 32

  Email

  info@piasis.com.tr