Danışmanlık

Danışmanlık

HP, işletmelerin teknolojilerini geliştirmek ve verimliliği artırmak üzere bulut bilişime geçmelerini kolaylaştırmak için bulut bilişim danışmanlık hizmetleri portföyünü genişletiyor.
HP Bulut Bilişim Tasarım Hizmeti, iş risklerini azaltırken projelerin daha hızlı tamamlanmasını sağlıyor. Buna ek olarak, ölçeklenebilir bulut bilişim altyapılarının tasarlanması ve kullanıma girmesi de kolaylaşıyor.
HP’nin bulut bilişim altyapıları, özel sektör ve resmi kurumlara yönelik farklı BT seçeneklerini bir arada içeren karma kaynakları da destekliyor. Bu da işletmelerin özel sektör ve kamu sektörüne yönelik işlerini kaliteden taviz vermeden verimli bir şekilde yürütmesini mümkün kılıyor.
Bulut bilişim teknolojilerinde büyük tecrübe sahibi olan HP, en karmaşık ihtiyaçlara cevap verebiliyor.
HP, Bulut Bilişim Tasarım Hizmeti’nin bir parçası olarak müşterilerin tam olarak neye ihtiyaç duyduklarını ve mevcut veri merkezlerinin nasıl çalıştığını anlamalarına yardımcı oluyor.
Ardından, ihtiyaçlara özel bir tasarım ve uygulama planı oluşturuyor. Bu plan maliyet tahminleri, kurulum yönergeleri, test yöntemleri, operasyon yönetimi, kullanım ömrü yönetimi, işletme idaresi ve destek hizmetlerini kapsıyor.

  Email
  Phone
  WhatsApp
  Whatsapp

  Add the number to the Contacts on your phone and send us a message via app.

  Call us:

  05426575552

  Phone
  Email

  Firmamız Piasis Bilgi Sistem Teknolojileri A. Ş. markası ile IT sektörüne yeni bir perakende zinciri ve güçlü e-ticaret anlayışı ile sektöre farklılık
  kazandıracak güçlü adımlar ve tecrübeli personeller ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiştir.IT çözümlerinde her ihtiyaca cevap
  verecek yapıda, kaliteli ve müşteri odaklı kişisel kullanıcılardan kurumsal şirketlere teknoloji ihtiyacı olan her kullanıcıya en iyi çözüm için en iyi avantajları
  sunmaktadır.

  Adres

  Cumhuriyet Mh. Kartepe Sk. No:4 Kat:3 Usta Ofis Plaza, 34876 Kartal/İstanbul

  İletişim

  0216 232 20 32

  Email

  info@piasis.com.tr