Bulut Çözümleri

Bulut Çözümleri

BT altyapısını yeni oluşturan veya altyapısı için daha elverişli koşullar arayan müşterilerimize son derece esnek ve hesaplı bir çalışma ortamı sağlayan Piasis Bilgi Sistem teknolojileri Bulut Platformu’nun güçlü servisleriyle tanışın. Sistemlerinizi Çözüm Bulut’a taşıyarak Çözümtek’in yönetim kolaylığı, iş sürekliliği, esneklik, verimlilik ve yüksek güvenlik sağlayan bulut servislerinin avantajlarını yaşayın.

Bulutta Yedekleme

Şirket verilerinin bulut ortamında güvenli şekilde yedeklenmesini sağlayan Cloud7x24.com, dünyaca ünlü Veeam teknolojisinin güvencesini yansıtıyor. Çözümtek deneyimli kadrosu ile Veeam ile müşteri verisini Çözümtek Bulut’a yedekleyebildiği gibi müşterilerimiz de arzu ederlerse Veeam Availability Suite v8 ile kendi yedeklerini kendileri son derece kolay alabiliyorlar.

Veeam Availability Suite, şirketlerin tüm uygulama ve verileri için 15 dakikanın altında kurtarma zamanı ve kurtarma noktası hedeflerine (RTPO) ulaşmasına yardımcı olan yeni nesil bir teknolojidir.

Yine Piasis bilgi sistem teknolojileri güvencesi ile sunduğumuz Veeam Backup&Replication ise VMware, vSphere, Microsoft Hyper-V, NetApp Storage, HP 3PAR Storeserv ve StoreVirtual Storage dahil modern veri merkezlerinin ihtiyaçlarını karşılayan güçlü teknolojilerle entegre çalışır.

Fiziksel Ve Sanal Sunucu Kiralama

İş ölçeğinize en uygun sunucu konfiürasyonlarıyla maliyeterinizi denetim altına alın. Aynı şekilde yine bulut ortamında veya sanallaştırılmış sunucuların da kesintisiz çalışmasını sağlayan teknik destek ekibimiz, iş sürekliliğinize destek olmakta, gerekli güncellemelerle altyapınızın her zaman ilk günkü gibi hizmet sunmasını sağlamaktadır.

Yönetilen Sunucu Hizmetleri

Uzun yıllara dayanan sanallaştırma tecrübemiz sayesinde herhangi bir kesintiye neden olmadan gerekli donanım güncellemelerinizi birkaç dakika içinde gerçekleştiriyoruz.

Maliyetlerinizi azaltıp, performansınızı en yüksek seviyeye çıkarmak için ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde tespit edebiir ve gereksiz kaynak tüketimini en aza indirebiliriz.

İleri Seviye Web Sitesi Bulundurulma Ve Yönetimi

Web siteniz için profesyonel hizmet almak istiyor olabilirsiniz. Yada çok fazla ziyaretçisi olan bir web siteniz var ve siz bunu yönetmek istemiyor olabilirsiniz. Bizler yıllardır çok fazla ziyaretçisi olan web sitelerini yönettiğimiz için bu konuda çok fazla bilgi birikimine sahibiz.

  Email
  Phone
  WhatsApp
  Whatsapp

  Add the number to the Contacts on your phone and send us a message via app.

  Call us:

  05426575552

  Phone
  Email

  Firmamız Piasis Bilgi Sistem Teknolojileri A. Ş. markası ile IT sektörüne yeni bir perakende zinciri ve güçlü e-ticaret anlayışı ile sektöre farklılık
  kazandıracak güçlü adımlar ve tecrübeli personeller ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiştir.IT çözümlerinde her ihtiyaca cevap
  verecek yapıda, kaliteli ve müşteri odaklı kişisel kullanıcılardan kurumsal şirketlere teknoloji ihtiyacı olan her kullanıcıya en iyi çözüm için en iyi avantajları
  sunmaktadır.

  Adres

  Cumhuriyet Mh. Kartepe Sk. No:4 Kat:3 Usta Ofis Plaza, 34876 Kartal/İstanbul

  İletişim

  0216 232 20 32

  Email

  info@piasis.com.tr